Компанијата Бринли Ко.
Неодамнешно

Компанијата Бринли Ко.

DEN 479.84

Достапно на барање

Компанијата Jејди од Бринли ќе додаде навестување за печатење во вашата летна гардероба. Вегански кожа отпечатени ленти со два тона, ја обликуваат оваа ведра сандала. Со прилагодливо затворање на ременот и јамката, спортска потпетица на клин, и подножје, ќе одите на сонце. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Кука и јамка. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи