Трговска марка ликовна уметност „патување 10“ платно уметност од гроздобер лавои
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „патување 10“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 1.00

Достапно на барање

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : People Style : Modern од средниот век. Тип на проток : галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има човек кој скија низ центарот на рамката.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „патување 10“ платно уметност.

Повеќе детали

Избор на купувачи