Inинзи издолжено меко тоалетно тоа тоалетно, шампањ
Неодамнешно

Inинзи издолжено меко тоалетно тоа тоалетно, шампањ

DEN 858.72

Достапно на барање

Кога станува збор за вистинска удобност во бањата, не гледајте подалеку од издолженото меко тоалетно седиште во џинси во шампањ за искуство во бањата што е еднакво на вистинскиот одмор и релаксација. Дизајнирано во суптилна, но сепак стилска, шампањска колорит, ова тоалетно седиште е совршен додаток на секој декор на бања. Направено со густо, кадифен јадро од пена, ова тоалетно седиште е конструирано со трајни материјали што ќе го издржат тестот на времето. Јадрото на пената, исто така, служи како идеална алтернатива за ублажување на болките во грбот или друга непријатност што доаѓа со употреба на тврдо седиште. Тешката, мека винилна површина на ова седиште се спротивставува на ладење, осигурувајќи дека секој пат кога ќе заземете седиште е пријатно и топло. Опремени со цврсти, пластични шарки кои се доволно силни за да се спротивстават на мавтање, ова тоалетно седиште останува цврсто на место кога безбедно прицврстено во тоалетот. Основата на ова седиште има 4 дебели, заштитни браници кои спречуваат гребнатини и стружења на површината на вашиот тоалет, исто така. Чистењето на ова седиште е едноставно; Користете благи чистачи или сапун и вода за да ги избришете. Ова издолжено тоалетно седиште одговара на скоро сите издолжени тоалети со леснотија. Одликувајќи се со лесен за инсталирање дизајн, целиот хардвер е вклучен така што ова седиште е подготвено за употреба кога сте! Inинси издолжено меко тоалетно тоалетно седиште, шампањска трајна конструкција со густо, кадифен јадро од пена. Тешка, мека винилна површина се спротивставува на ладно. Цврсти шарки безбедно прицврстете на тоалети и се спротивставуваат на мавтајќи наоколу. Основата на седиштето вклучува 4 браници за заштита на површината на вашиот тоалет. За чистење, користете благи чистачи или сапун и вода. Седиштето за издолжено мека перница од џинси се вклопува во издолжени тоалети. Ги вклучува сите хардвер за лесна инсталација.

Повеќе детали

Избор на купувачи