СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Детска мека пастелна форма на виножито од розови беж лакови, 30, дизајн од Леа Стаатсма
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Детска мека пастелна форма на виножито од розови беж лакови, 30, дизајн од Леа Стаатсма

DEN 0.67

Достапно на барање

Колку повеќе, толку подобро, нели? Преголемите комплети на платно со две парчиња помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 2 парчиња, на секои 24 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи