RealSize Women'sенски резервоар за маички, големини XS-3XL
Неодамнешно

RealSize Women'sенски резервоар за маички, големини XS-3XL

DEN 3.33

Достапно на барање

Лесно за носење, лесен за убов. Овој резервоар од Real Size е крајното парче топло време за додавање во вашата гардероба. Со пошироки ленти за покривање на долна облека и совршено деколте за лажичка, овој врв на резервоарот е совршен како самостојна ставка или за поставување со вашите омилени врвови на копчињата и блузи. Ткаенината од памук Jerseyерси е лесна и мека, што го прави задолжително да се постигне повторно и повторно. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : модерна; удира на колковите. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 25,5 ”предна должина; Плеска ткаенина Jerseyерси. Topенски резервоар за Jerseyерси од Real Size.

Повеќе детали

Избор на купувачи