Лос Анџелес Доџерс реплика за капење-целосна големина
Неодамнешно

Лос Анџелес Доџерс реплика за капење-целосна големина

DEN 1300.16

Достапно на барање

Лос Анџелес Доџерс реплика за капење шлемот-целосна големина Ова е совршен сувенир за вистинскиот обожавател! Овој шлем го реплицира истиот изглед на теренот како играчите на МЛБ кои ја капеат шлемот. Овој шлем не е дизајниран или сертифициран за употреба на терен и е само меморија/реплика. Доаѓа само во размавта на левото уво. Направени од Раулингс.

Повеќе детали

Избор на купувачи