Stansport zippered платно Делукс торба со дуфели - црна
Неодамнешно

Stansport zippered платно Делукс торба со дуфели - црна

DEN 271.20

Достапно на барање

Кампување, патување, лов-ако сте активна личност со многу опрема за превоз, ова е торбата за дуфели за вас! Црната патент со патент на платното Делукс Дуфел торба додава импресивна издржливост на значителен капацитет. Конструиран е од тешки 22 мл. Памучно платно, многу засилено на сите точки на стрес. Со целата таа опрема, ќе ги цениме двојните веб -рачки, и една рачка во центарот, што го прави ракувањето со оваа целосно натоварена торба предвреме. Направено од тешка должност 22 мл. Памучно платно. Веб -грабна рачка на секој крај и 1 во центарот на торбата. Засилено на сите точки на стрес. Ципер со целосна должина за лесен пристап. Димензии : 36 во. X 13 во. X 13 во . црна.

Повеќе детали

Избор на купувачи