Крем за морнарица рачно изработена луксузна перница 12in 20in
Неодамнешно

Крем за морнарица рачно изработена луксузна перница 12in 20in

DEN 531.36

Достапно на барање

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница. Донесете софистицираност и расположи се во секоја просторија со овој Plutus Artsy Canvas Canvas Cream Creams, рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од памук, полиакрилна, полиестер и постелнина. Перниците се рака *Боја : крем за морнарица *Двојна еднострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се шивови од внатрешноста *од внатрешноста * Перниците вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *Содржина на ткаенина : 55%памук/25%полиакрилик/15%полиестер/5%постелнина *шема : ikat морнарица крем рачно изработена луксузна перница 12in x 20in.

Повеќе детали

Избор на купувачи