Машки класичен фиб каид блејзер костум од волна одвоена јакна Премиум удобност спортски палто за мажи
Неодамнешно

Машки класичен фиб каид блејзер костум од волна одвоена јакна Премиум удобност спортски палто за мажи

DEN 1295.84

Достапно на барање

Информациите за производот оставаат впечаток во овој карирана волна блејзер. Оваа машка јакна од волна од костум има редовно вклопување, со квадратен пресек на рамената и повеќе облик, зашилена линија на половината и седиштето. Направено од премија волна, оваа машка јакна за костуми има прицврстување на две копчиња, лаптопи и четири манжетни за копчиња. Идеално за секоја гардероба, овој класичен машки костум е идеален за свадби, канцеларија или формални прилики. Карактеристики на производот - редовно вклопување. - Прицврстување на две копче. - единечни гради. - Две копче - облик на лаптоп - џебови за внатрешни работи. - четири манжетни за копче. - Двоен заварувајте со џебови од размавта. - Две задни странични отвори. - Достапно во кратка, редовна и долга должина. - Целосно наредени за удобност за дишење. - Само Хемиско чистење. Ткаенина исечена со малку дополнителна просторија низ градите и телото за удобност. Препораки за висина; S = 5'4 "-5'7 ", r = 5'8 "-6'2 ", l = 6'2 1/2 "-6'5 ". 100% волна спортски палто. Прицврстување на две копче. Нечовечки лапчиња, манжетни со четири копчиња, џеб за заварување на градите, два предни џебови, внатрешен џеб, странични отвори, целосно наредени. Редовен исечен блејзер, прилагодена за удобно вклопување. Овие зачудувачки, карирани спортски јакни во стил се направени од 100% волна и се совршени да се носат случајно или формално.

Повеќе детали

Избор на купувачи