Атлетски дела Машки атлетизми француски тери кратки, до големина xl
Неодамнешно

Атлетски дела Машки атлетизми француски тери кратки, до големина xl

DEN 303.84

Достапно на барање

Барате шорцеви што се исто толку удобни во теретана, како што се лежат низ куќата? Проверете го овој атлетски дела Активен француски Тери Шорт кој ви обезбедува крајна удобност и стил. Направено од трајна и мека француска териска ткаенина која има рециклиран полиестер, овој активен краток не само што ќе ве одржи ладно кога вежбањето ќе се загрее, туку и е еколошки. Одликувајќи се со навестување на спандекс, тие ги прават движењата лесни додека еластичната лента за половината може да ја изедначи и да ја обликува вашата линија на половината. Збир на џебови на страните го комплетираат изгледот и држете ги вашите основни артикли кога сте во движење. Спарете го ова со атлетските дела машки француски пулвер со долги ракави на Тери или Худи за да го завршите изгледот. Не пропуштајте го овој ексклузивен онлајн и одберете од асортиман на бои и големини! Интернет ексклузивно. 65% рециклиран поли / 30% рајон / 5% распон. Мека француска ткаенина Тери. Опуштено вклопување. Strech за леснотија во движење. Технологија за влага за губење на влага. Еластична лента за половината со цртеж. 9 "Inseam. Странични џебови. Безгласен. Машински перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи