Trends International Aurora Borealis Премиер обележувач
Неодамнешно

Trends International Aurora Borealis Премиер обележувач

DEN 1.33

Достапно на барање

Trends International Premier Markmark има или свиленкаста тасела со координација на мониста или велур со тилче, што го прави привлечен начин да го обележите вашето место. Овие обележувачи прават одлични предмети за подароци за loversубителите на книгата и студентите во вашиот живот. Димензии : 8,75 "x 2,75". Светло печатените слики од трендовски ликови од ТВ, филмови и многу повеќе!. Совпаѓање на реси и мониста за лесно да ги собереш таму каде што си заминал. Тенок фитинг за лесна употреба со сите видови книги!.

Повеќе детали

Избор на купувачи