Каловеј Милс Гарбо монограм на отворено, вон-дебела 3 '6' '
Неодамнешно

Каловеј Милс Гарбо монограм на отворено, вон-дебела 3 '6' '

DEN 0.67

Достапно на барање

Големиот луксуз за големи записи, овој драматичен монограмски дом е стручно направен со рака. Направено од 100% кокос, ова издржливо, тешки влакна е пријателска за земјата, природно абразивно за да ги исцеди чевлите чисти, ја задржува својата форма без оглед на сообраќајот на нозете и ја апсорбира влагата. Висината е 1½ "-2 ", вакуум, чиста или лесно црево чиста. • Екстра-дебела за драматичен, елегантен изглед • Се-сезонски, толерантен во боја и временски услови • 100% природен кокос • Димензии : 76 L x 32 W x 1,5 H во • Прави одличен подарок!.

Повеќе детали

Избор на купувачи