Мебел на Америка Данил 47 Индустриски мулти-чаршичен табла во орев за дневна соба и трпезарија
Неодамнешно

Мебел на Америка Данил 47 Индустриски мулти-чаршичен табла во орев за дневна соба и трпезарија

DEN 1.67

Достапно на барање

Оваа дво-тон на таблата со вклучена е одличен начин да ја организирате вашата кујна и дом со своите различни оддели за складирање. Централниот панел вклучува 4 слотови за шише со вино и отворени полици за дополнителен простор за складирање, за да се осигурате дека вашите обложувалници за јадење се близу, со оваа индустриска, 47-инчна табла за вклучена. Неговата смела, боксерска силуета ја разгледува впечатливата, рамка слична на цемент и вратите на кабинетот откриваат пространи полици, додека неговиот центар отворена полица и отстранлив гајба нудат дополнителна просторија за складирање. Мебел на Америка, Данал, мулти-складирана табла, орев вклучува : една (1) табла за вклучена. Стил : Индустриски. Заврши : потресен орев, цемент. Материјал : табла за честички, MDF. 2 ормани со повеќе полици. Централен панел со отворен простор за складирање. 4 слотови за шише со вино во централниот панел. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 47,25 "W x 15.6" D x 34.96 "H. Тежина Капацитет : 100 bs. Тежина на производот : 121 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи