Sumbell Industries Vintage целосна услуга за гаража Работилница Алатки знак Графичка уметност Нерамен уметнички печатени wallидни уметности, Дизајн од СТУДИЈА Мејси
Неодамнешно

Sumbell Industries Vintage целосна услуга за гаража Работилница Алатки знак Графичка уметност Нерамен уметнички печатени wallидни

DEN 0.67

Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Уметноста пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : кружен, дијаметар од 12 ".идна уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои се потоа монтирано на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . уметнички дела се однесуваат на : алатки, шрафцигер, клуч, гаража, знак. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Дизајн. Од СТУДИЈА НА МАСИЈА СТУДИЈА.

Повеќе детали

Избор на купувачи