12-135 139. Надвор од патот Ft- Сатен црно тркало -24 108.1
Неодамнешно

12-135 139. Надвор од патот Ft- Сатен црно тркало -24 108.1

DEN 1407.84

Достапно на барање

Сè што ви треба во тркало, елеганција, стил и класа заедно со квалитет и сигурност. Ова тркало со легура на едно парче не е само уникатно, туку едно од најжешките на пазарот, стил што е сигурно да биде класик за наредните години. 20x10 12-135/139.7 Off Road FT-2 Satin Black -24/108.1.

Повеќе детали

Избор на купувачи