DesignArt смислена лав -младенче - перница за фрлање животни - 18x18
Неодамнешно

DesignArt смислена лав -младенче - перница за фрлање животни - 18x18

DEN 246.08

Достапно на барање

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски индиски фрлања перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметнички перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, ситна релаксација. Нашата животинска перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Индиски. - Предмет : животни шарм на земја "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покритие. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, закачете се на суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Повеќе детали

Избор на купувачи