Кучињата се насмевнуваат со опашките смешни цртани филмови за миленичиња дизајн xxl врамени giclee текстуризирана уметност од Гери Патерсон
Неодамнешно

Кучињата се насмевнуваат со опашките смешни цртани филмови за миленичиња дизајн xxl врамени giclee текстуризирана уметност од

DEN 1119.84

Достапно на барање

Кучињата се насмевнуваат со опашките Смешни цртани филмови за домашни миленици XXL врамени giclee текстуризирана уметност од Гери Патерсон Дома украс е направена со најголемо размислување и грижа во најразлични медиуми и големини за да бидат погодни за најразлични простори. Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : 24 должина x 1,5 длабочина x 30 рамка за висина. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Дизајн на уметникот Гери Патерсон.

Повеќе детали

Избор на купувачи