Лесна улица Арвен Атлетик седнати високи чизми
Неодамнешно

Лесна улица Арвен Атлетик седнати високи чизми

DEN 1.00

Достапно на барање

Атлетската вратило на Арвен Плус од Лесна улица дава изјава со уникатна комбинација на алатка. Подвлечената ниска потпетица и лентите за закопчување додаваат декоративен елемент на овој стилски чизми. Удобно за целодневно носење со својата лесна, флексибилна надворешна плоча и перничето. 1,75 инчи блок -потпетица. Мулти текстуриран горниот дизајн. Орнамент на тока. Истегнете за вклопување и удобност. Подготвена влошка. Атлетски плус вратило.

Повеќе детали

Избор на купувачи