Клифорд 6в квад
Неодамнешно

Клифорд 6в квад

DEN 1327.84

Достапно на барање

Донесете го дома омиленото големо црвено куче на сите со Клифорд 6 Волт Квад од Dynacraft! Икона за детство, Клифорд е подготвен да се трка во срцето на вашето дете. Овој квад е украсен со обичај Клифорд Графиките на Биг Црвено куче, рачки за светло и автентични звуци на Клифорд за да помогнат да се оживее времето. Вашето малечко може да крстари со максимална брзина од 2 км на час, така што знаете дека се безбедни без разлика колку е голема авантурата. Додадете го Quad Clifford 6 Volt во вашето семејство денес и научете дека ова старо куче сè уште има многу нови трикови. Автентична графика Клифорд. 6 Волт возење за возач од 18 месеци до 3 години и под 40 lb. Лесно забрзување на копчето за притискање со брзина од 2 км на час. Светлосна лента. Една година ограничена гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи