Ли машки столар Jeanан
Неодамнешно

Ли машки столар Jeanан

DEN 2.00

Достапно на барање

Лабава Fitzip мува со копче Closureextra Страничен џеб чекан јамки веднаш под половината со целосно, директно сушење на легирање, мала тежина2877929 - Каки платно Дунгареите столар Jeanан сега е Ли Карпентер Jeanан. Истиот напорен Jeanан, одлично вклопување и стил, само ново име . Ли Карпентер е Jeanан не само за работниот човек, туку и за секој што сака одлично одговара со класичен стил на комунални услуги. Овој Jeanан има дополнителен страничен џеб и јамка на чекан за подобрена функционалност и погодност. Се вклопува веднаш под половината со целосна, права нога . дизајнирана да издржи мелење, нашата поли мешавина, столар Jeanан се спротивставува на абразија, брчки и истегнување. Брзото сушење со мала тежина, столари за работни денови се доволно силни и доволно издржливи за да се справат со секојдневно абење и солза во продавницата, на ранчот или околу работното место.

Повеќе детали

Избор на купувачи