Порибување на мачки играчки за време на одмор, зелена боја
Неодамнешно

Порибување на мачки играчки за време на одмор, зелена боја

DEN 0.67

Достапно на барање

Дајте му на вашиот крзнен пријател совршен подарок овој Божиќ со порибување на играчки за мачки играчки. Ова симпатично порибување е преполно со 21 различни забавни и празнични играчки што вашата мачка е сигурна дека ја сака оваа празнична сезона. Вклучува над различни топки што вашата мачка ќе сака да ги притиска и брка наоколу, играчка со пердуви прикачена на стап, играчка од маж од ѓумбир, играчка за порибување, симпатична мини перница за снешко, играчка со крцкава и органска мачка. Вашата мачка ќе има часови забавно играње со малите играчки на глувчето или ќе турка околу малите топки. Поминете некое квалитетно време со вашиот писе и ангажирајте ги нивните инстинкти со играчката со пердуви. Поставете го ова забавно исполнето време за одмор, играчки за мачки за порибување од оџакот со внимание на оваа празнична сезона. Подигнување на играчки за мачки за време на одмор, 21 парчиња, зелена : Покажете го вашето домашно милениче колку ги сакате оваа сезона на празници. Вклучува 21 избрана играчка во чиста порибување со зелени акценти. Вклучува топки, кадифен играчки, играчки со пердуви и органска мачка. Чувајте ја вашата мачка ангажирана со часови со сите забавни и празнични играчки.

Повеќе детали

Избор на купувачи