-Фло wallиден сервис тапа -Chrome
Неодамнешно

-Фло wallиден сервис тапа -Chrome

DEN 0.67

Достапно на барање

Службата за услуги на wallидовите на EZ-Flo е изработена од цврст месинг за да трае преку абење и солзи на комерцијална употреба. Темите на цревата на плунката го прават едноставно да се поврзе цревото за вода. Оваа тапа поставена со wallидови вклучува кука за корпи за погодност на плунката. Оваа тапа не е наменета за вода за пиење. Дизајн- Хромирана завршница се спротивставува на корозијата и обезбедува модерен изглед . Квалитет- направен од месинг од месинг со месинг патишта за издржливост. Функционалност- идеална за апликации за комерцијални и услуги за храна. Лесна инсталација- Дизајнирана со навои на црево на плунката за брза и лесна инсталација. Карактеристики заменливи месинг седишта и стебла . Безбедност- Оваа тапа не е наменета за вода за пиење.

Повеќе детали

Избор на купувачи