Мармонт Хил Фур во бело Рамка за печатење во сликарство
Неодамнешно

Мармонт Хил Фур во бело Рамка за печатење во сликарство

DEN 14400.00

Достапно на барање

Ова "Furr во бело " Рамнено сликарско печатење е печатење со врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил „Фур во бело“ Врамено печатење во сликарство : Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи