Gerber Baby & Toddler Girls Microfleece Plabte Sleeper Pajamas
Неодамнешно

Gerber Baby & Toddler Girls Microfleece Plabte Sleeper Pajamas

DEN 1.33

Достапно на барање

Glankебените за спиење на овие девојчиња се прекрасно заспано време на носење! Овој 2-пакет е изработен од полиестерска микрофлече, лесен и исклучително мек материјал што сигурно ќе ја одржува удобна цела ноќ. Овој материјал има својства отпорни на пожар за да ја задржи вашата скапоцена девојка безбедна од штета. Овие пижами на овие девојчиња имаат удобно вклопување што е совршено за да ги следат безбедни практики за спиење. Предниот патент доведува до полесни промени во ноќта на ноќта. На врвот на патентот се наоѓа табулаторот за безбедност за да го спречи бебето да добие какво било иритација или стискање. Овие ќебе за спиење се нозе за дополнителна топлина. Уметноста на везот е уникатна, симпатична и сигурно ќе додаде забавна талент во нејзината гардероба ПЈ. Овие ќебе за спиење не само што се погодни за промена, туку се и лесни за чистење. Ако се појави ноќна несреќа, овие спиење може безбедно да се измиваат и исушат машината. Чувајте ја прилепена, безбедна и пријатна во текот на целата ноќ! Вклучува два ќебе за спиење. 100% полиестерска микрофлеа. 0-3м - 24м. Преден патент за лесни промени. Увезени. Машинско миење/сушење суво.

Повеќе детали

Избор на купувачи