Жена Мајка Сопруга Ќерка Пријател.. Винил Цитат - Средно-Ловец Зелена
Неодамнешно

Жена Мајка Сопруга Ќерка Пријател.. Винил Цитат - Средно-Ловец Зелена

DEN 271.04

Достапно на барање

Ништо не ја симболизира важноста на жената како овој винил цитат, " Жена Мајка Сопруга Ќерка Пријател, Едноставно Јас."Оваа сентиментална налепница прави одлична идеја за подарок за секоја жена за Денот на Мајката, нејзиниот роденден или празниците. Се прилепува на секоја рамна површина како што е ѕид, огледало или рамка за слика. Достапно во 3 големини и повеќето бои. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани. Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување, самолеплива налепница. Сите налепници се стандардно црни. Ве молиме контактирајте не ако сакате поинаква боја. Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон, третирано дрво, рамен метал, плочка, огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација. Изберете од една од нашите три достапни големини. Ви треба различна големина? Само контактирајте не.

Повеќе детали

Избор на купувачи