Машки Антигва Бела Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Логото Враќање Назад Почит Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот
Неодамнешно

Машки Антигва Бела Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Логото Враќање Назад Почит Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

DEN 0.33

Достапно на барање

Останете пријатни без разлика како ќе одберете да уживате во играта со Ова Лас Вегас Индијана џонс : Крадците Повратна Почит Четвртина-Патент Пуловер Врвот направени Од Страна На Антигва. Суптилното везено лого го прави ова многу разноврсно, што значи дека можете да го носите со речиси се. Отворената манжетна и долниот раб на Овој Повратен Данок Четвртина-Патент Пуловер создаваат елегантна силуета, додека сепак изолираат топлина и ве одржуваат удобно. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Само-ткаенина јака. УПФ 50+ заштита од сонце. Увезени. Бренд лепенка на десната манжетна. Отворете ја манжетната и долниот раб. Топлина запечатени графика. Четвртина-поштенски. Бренд : Антигва. Лесен врв погоден за благи температури.

Повеќе детали

Избор на купувачи