Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: 2008 -, - ФОРД ЕКОНОЛИН
Неодамнешно

Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: 2008 -, - ФОРД ЕКОНОЛИН

DEN 2559.84

Достапно на барање

Вагнер сд влошките за сопирачките се специјално дизајнирани и тестирани за да обезбедат издржливи перформанси за флотите, полициската потрага и возилата управувани во тешки услови како што се често запирање, влечење брзини и тешки товари. Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара Изберете : 2008-2019, 2021-2023 ФОРД ЕКОНОЛИН и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи