Мали Дрвја Освежувач На Воздухот Пропустливи Заврши Лубеница 4-Пакет
Неодамнешно

Мали Дрвја Освежувач На Воздухот Пропустливи Заврши Лубеница 4-Пакет

DEN 167.84

Достапно на барање

Како глобален симбол на свежина и квалитет, Малите Дрвја го прават животот да мириса подобро од 1952 година. Со нашиот широк спектар на висококвалитетни, долготрајни производи и мириси, ти?бидете сигурни дека ќе најдете некој што го сакате. Дома или на пат, Оставете Ги Малите Дрвја да ви го освежат животот.Лубеница, фатете го слаткиот мирис на летото со сочна, свежо исечена лубеница. Мали Дрвја Освежувач На Воздухот Пропустливи Заврши Лубеница 4-Пакет. Направете Го вашиот автомобил Смело Свеж со Мали Дрвја За Проветрување-освежувач на воздух со боја и мирис што се издвојува. Тенкиот дизајн овозможува воздухот слободно да тече додека дава конзистентен, пријатен мирис. Се лизга на сечилото за автоматско проветрување за беспрекорен и шарен изглед; додадете боја на вашата цртичка. Со две недели постојан мирис по Пропустлива Обвивка, Пакувањето 4 обезбедува до 60 дена мирис. Пропустливи Заврши доаѓа во престој-свежа торбичка, запечатување во мирисот додека не сте подготвени да го користите. Ригорозното тестирање и висококвалитетните стандарди обезбедуваат врвно искуство со мирис направено само од најдобрите состојки. Освежувачите на воздухот на малите дрвја доаѓаат во широк спектар на стилови и мириси на производи, Како Црн Мраз, Мирис На Нов Автомобил и ваниларома и популарни нови мириси како Карипска Колада и Вистински Север, што го олеснува наоѓањето на оној што го сакате!. Корпорацијата автомобил-Фрешнер се стреми да ги создаде најдобрите освежувачи на воздухот за автомобили и за потрошувачите и за животната средина. Сите мириси ги исполнуваат Или надминуваат Упатствата На Меѓународната Асоцијација За Мириси, како и нашите строги внатрешни безбедносни стандарди.

Повеќе детали

Избор на купувачи