Дуксери За Жени Цвет Печатење Рендерирање Разнобојни Екипажот Вратот Дуксер
Неодамнешно

Дуксери За Жени Цвет Печатење Рендерирање Разнобојни Екипажот Вратот Дуксер

DEN 3.33

Достапно на барање

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Должина : 60cm/23.62" Големина : M Биста : 116cm/45.67" Должина : 62cm/24.41" Големина : L Биста : 122cm/48.03" Должина : 64cm/25.20" Големина : XL Биста : 128cm/50.39" Должина : 66cm/25.98" Големина : xxl биста : 134cm/52.76" должина : 68cm/26.77" Големина : Xxxl биста : 140cm/55.12" должина : 70cm/27.56" Големина : xxxxl биста : 146cm/57.48" должина : 72cm/28.35" големина : xxxxl биста : 152cm/59.84" должина : 74см/29.13" женски цвет печатење Рендерирање повеќебоен екипаж вратот качулка Карактеристики : материјал женски секси длабоко v вратот без качулка дуксер се направени од 35% Памук +60% Полиестер +5% спанекс, мек и удобен за носење, изгледа толку удобно и пријатно Прилика : FALL И Зима,совршен за вежбање, трчање, јога, теретана, шопинг, патување, забава, одмор, Клуб, отворено и секојдневно за носење.Машина или Рачно Миењеова одговара за секојдневно носење, училиште, одмор, работа. Лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за моден изглед во пролет ,umn fall и зима фармерки/Панталони/Хеланки Женски Цветен Принт Рендерирање Повеќебоен Качулка На Вратот На Екипажот материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 320gpackage големина : 30x15x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Length S110cm/43.31"60cm/23.62"M116cm/45.67"62cm/24.41"L122cm/48.03"64cm/25.20"XL128cm/50.39"66cm/25.98"XXL134cm/52.76"68cm/26.77"XXXL140cm/55.12"70cm/27.56"XXXXL146cm/57.48"72cm/28.35"XXXXXL152cm/59.84"74cm/29.13"Size : SBust : 110cm/43.31"Length : 60cm/23.62"Size : MBust : 116cm/45.67"Length : 62cm/24.41"Size : LBust : 122cm/48.03"Length : 64cm/25.20"Size : XLBust : 128cm/50.39"Length : 66cm/25.98"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Length : 68cm/26.77"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Length : 70cm/27.56"Size : XXXXLBust : 146cm/57.48"Length : 72cm/28.35"Size : XXXXXLBust : 152cm/59.84"Length : 74cm/29.13" Дуксери За Жени. Женска Мода.

Повеќе детали

Избор на купувачи