Серта Стил Homeланд Домашна Канцеларија Стол, Сива Ткаенина
Неодамнешно

Серта Стил Homeланд Домашна Канцеларија Стол, Сива Ткаенина

DEN 1118.24

Достапно на барање

Серта Стил Homeланд Домашна Канцеларија Стол, Сива Ткаенина Ткаенина Стилски дизајн е одличен акцент на деловен амбиент или домашна канцеларија. Мемориска пена во седиштето и рацете за дополнителна удобност. Поставување прилагодливо за висина одлично за различни апликации. Хром-завршена, база од нерѓосувачки челик со тркалца нуди мобилност од 360 степени. Или претворете се во стационарен стол со вклучени опционални подножја за лизгање.

Повеќе детали

Избор на купувачи