Мук Лукс женски 9 Екипаж Леопард Чорап
Неодамнешно

Мук Лукс женски 9 Екипаж Леопард Чорап

DEN 95.52

Достапно на барање

Кога ви треба удобност, топлина и убав изглед, мук ЛУКС 9" чорапите за чизми се одговорот! Изберете од асортиман на трендовски текстури, дезени и прекрасни есенски бои. Машина За Перење. Одговара на женската големина на чевли 6-11. Увезени 1 пар пакет. 9" чорап за подигање. Леопард Шема. Супер Меко Чувство На Раката. Одговара на женската големина на чевли 6-11. Машина За Перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи