Каи Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

Каи Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил Каи го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Каи Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Повеќе детали

Избор на купувачи