Инктастични Татковци Лил Трки Другар Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави
Неодамнешно

Инктастични Татковци Лил Трки Другар Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.67

Достапно на барање

Татковци Лил Трки Другар Дете Долги Ракави Маица. Inktastic Татковци Лил Трки Бади Дете Долги Ракави Маица Унисекс Црвениот 2t. Татковци Лил Трки Бади Дете Долги Ракави Маица. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. деца малку забава сакам тркачки патеки jmg светло обоени темно.

Повеќе детали

Избор на купувачи