Уникатен Разбој Дејзи Единбург Гроздобер Цветни Површина Килим Или Тркач
Неодамнешно

Уникатен Разбој Дејзи Единбург Гроздобер Цветни Површина Килим Или Тркач

DEN 2.67

Достапно на барање

Класичниот изглед на Колекцијата Единбург сигурно ќе му позајми достоинствена атмосфера на вашиот дом. Со низа бои и дезени за избор, таму?тепих за да одговара на речиси секој вкус во оваа колекција. Овој Единбург килим ќе го врзува вашиот дом?с декор заедно со класа и неверојатен стил. Беж/2 '7 х 10' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Тркач. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Повеќе детали

Избор на купувачи