Екена Милворк 3W 6D 12 H Стандарден Свиток Архитектонски Одделение Пвц Корбел
Неодамнешно

Екена Милворк 3W 6D 12 H Стандарден Свиток Архитектонски Одделение Пвц Корбел

DEN 2.33

Достапно на барање

Овие корбели се навистина уникатни по дизајн и функција. Првенствено се користи во декоративни апликации пвц корбелите можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањата на каминот и многу повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат, и е непропустлив за инсекти манифестации. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Повеќе детали

Избор на купувачи