Кингстон Месинг КБ6320ДКЛ Кајзер Три-Рачка Бидет Тапа, Мат Црна
Неодамнешно

Кингстон Месинг КБ6320ДКЛ Кајзер Три-Рачка Бидет Тапа, Мат Црна

DEN 8555.20

Достапно на барање

Оваа славина вкусно го испреплетува врвниот ergономски дизајн и сјајот на современата едноставност со црните рачки обложени со силиконска гума и цилиндричните аспекти. За полесно чистење, чешмите за биде се специфични за употреба со биде, често со прскање вода одозгора или подолу. Кајзер Биде Тапа Со Рачка Со Три Лостови и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна завршница. Опремете го вашиот дом околу модерниот талент на оваа опрема. Висококвалитетна конструкција од месинг и легура на цинк. Сливот планината 8 " широко распространета 4-дупка инсталација. Издржлив кертриџ без миење. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Вертикален спреј. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Стандард 1/2 " нпсм врска. Рачките со тројна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА.

Повеќе детали

Избор на купувачи