Девојки Модни Фустани Дете Без Ракави Виножито Тул Возбудува Принцеза Фустан Танц Партија Фустани Облека За 4 Години
Неодамнешно

Девојки Модни Фустани Дете Без Ракави Виножито Тул Возбудува Принцеза Фустан Танц Партија Фустани Облека За 4 Години

DEN 1.33

Достапно на барање

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Виножито. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : 4ј Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 48см/18,90" Должина : 55см/21,65"Големина : 5Ј Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 51см/20,08" Должина : 59см/23,23"Големина : 6Ј Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 54см/21,26" Должина : 63см/24,80"Големина : 7Ј Препорачана возраст : 6-7 Години биста : 57СМ/22.44" должина : 67см/26.38" мало девојче фустани цвет девојка фустан ДЕВОЈКА СИМПАТИЧНА возбуден партија фустани. Карактеристики : модно дизајнирани девојки фустани летна модна празнична облека. Материјал : фустани за девојчиња 90% Памук,10% Спандекс,фустан За Девојки изработен од памучна ткаенина,добар еластичен, мек удобен и пријателски за кожата. Повод : Обични Фустани за Мали Девојчиња погодни за секојдневни, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. фустан за мали деца погоден за лето, пролет, fall, лесен за комбинирање со јакни или кардигани.

Повеќе детали

Избор на купувачи