Каишек Хард Случај Школка Покритие Компатибилен MacBook Pro 14 А & А М1, Црвена серија 0200
Неодамнешно

Каишек Хард Случај Школка Покритие Компатибилен MacBook Pro 14 А & А М1, Црвена серија 0200

DEN 2.00

Достапно на барање

Mac Book Pro 14 " Капакот на Случајот ( 2023/2022/2021) е само За Моделот Број А2779 М2/А2442 М1. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Го Логодизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 14,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Пријателска Забелешка : ве Молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред купувањето. Осигурајте се дека ќе го изберете истиот број На Модел како и насловот На списокот наведен "А2779" или "А2442". Гумени стапала од пена ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Четири нелизгачки влошки за држење на долниот капак го одржуваат Вашиот Mac Book цврст на место и дизајнот против паѓање спречува паѓање на подлогата за држење. Дизајнот на вентилација на долниот капак му овозможува на Вашиот Mac Book правилно да ослободува топлина. Компатибилен со : Mac Book Pro 14" - MPHE3 LL/A, MPHF3 LL/A, MPH3 LL/A,MPHJ3 LL/A, MKGP3 LL/A, MKGQ3 L/A, MKGR3 LL/A, MKGT3 LL/A.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Tye Dye Plush Bank
Неодамнешно
Tye Dye Plush Bank
Достапно на барање
DEN 172.64
Пофалбата: