Снегулка Чоколадо Кафеава Пудлица Поводник И Држач За Клучеви
Неодамнешно

Снегулка Чоколадо Кафеава Пудлица Поводник И Држач За Клучеви

DEN 175.84

Достапно на барање

Карактеристики Држач За Поводник Со една Кука плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 внатре. од основата.Куката се отвора околу 1 инчи.Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 1/2 внатре. долго.Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги.Одлично за домот или канцеларијата да држат клучеви, поводници или речиси се.Дизајн - Снегулка Чоколадо Кафеава Пудлица-Дени Најтдимензија-4,25 Л х 2 в х 7 ч во.Тежина на предметот-0,75 килограми.- ШКУ : ZX9 CRLT83477 Снегулка Чоколадо Кафеава Пудлица Поводник И Држач За Клучеви.

Повеќе детали

Избор на купувачи