Женски Мини Здолништа Со Висок Струк Летни Еднобојни Видете Преку Здолниште Со Плисирано Здолниште
Неодамнешно

Женски Мини Здолништа Со Висок Струк Летни Еднобојни Видете Преку Здолниште Со Плисирано Здолниште

DEN 2.00

Достапно на барање

Женско Секојдневно Здолниште За Облека За Плажа, Еднобојно Здолниште Со Плисирана Крпеница Со Висок Струк. Нашата големина Е Азиска големина!!! Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот пред да нарачате. Големина (инч) tttt tt t. s пресврт : t23. 23 нив : t84. 61 tlengh : t13. 39 . Мпресврт : т25. 20 нив : т88. 98 должина : т13. 78 . Л пресврт : т28. 19 нив : т94. 49 должина : т14. 17 . XLпресврт : t34. 17 нив : t100. 00 tlengh : t14. 57 . Спецификација : . Стил : секојдневен. Материјал : полиестер. Тип на шема : цврст. Боја : бела/црна/светло сина/темносина. Содржина на пакетот : 1 * Здолниште За облека За плажа Удобен Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, многу мазен и мек, без мирис, без грижа изгребете ја кожата, носете дише и удобно. Моден Стил : Висок струк, цврста боја, проѕирна, плисирана крпеница, кратко здолниште за облека за плажа, многу посебен и модерен дизајн, покажете го вашето совршено тело. Погодни Прилики : Погодни За плажа, базени, реки, клубови, одмори, Денот на Вљубените и други прилики, можете да одговарате на костуми за бикини. Боја Со повеќе Големини : можеме да обезбедиме големина : S/M/L/XL, боја : бела/црна/светло сина/темносина, и можете да изберете како што сакате. Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена според големината или бојата. Што Добивате : 1 * здолниште За Облека за Плажа. Достапно е машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи