Micador Jr. Bestes Mates, Barnyard, 6 Pkg
Неодамнешно

Micador Jr. Bestes Mates, Barnyard, 6 Pkg

DEN 239.52

Достапно на барање

Овие буци маркери за држење се удвојуваат како слатки колекционерски форми на карактери, идеални за малите деца кои учат да цртаат. Основата на секој маркер означува боја на мастило. Долготраен резервоар за мастило. Дизајн карактеристики големи безбедносни капачиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Nsn внатре
Неодамнешно
Nsn внатре
Достапно на барање
DEN 319.84
Пофалбата: