Нуво во. Алатка Цилиндар Ѕид Монтирање Светлина
Неодамнешно

Нуво во. Алатка Цилиндар Ѕид Монтирање Светлина

DEN 0.67

Достапно на барање

1 светло, 8 инчен уред за монтирање на ѕидот на нуво е практично решение за надворешно осветлување. Совршен за паркинзи, влезови или на кое било друго место потребно е квалитетно надворешно осветлување, овој црн ѕиден држач има една сијалица А19 зад цилиндар од бело стакло. Функционална и издржлива, оваа алатка ѕидна монтажа е направена да ги издржи најтешките временски услови. Карактеристики : . - Црна завршница. - Бел стаклен цилиндар. - Уред за спуштање. - Бара една (1) сијалица А19. - Хардверска врска. - Влажна локација оценета за надворешна употреба. - Рохс е во согласност. - 1-годишна ограничена гаранција. Генерале. Заврши црно. Стил. Број На Светилки1. Висина (во.)8. Ширина (во.)4.75. Спецификации. Баземедиум. Тип На Сијалица Блескаво. Макс Ватаге100в. Напон120в. Вклучена Сијалица. Опис На Стакло Бело. Тежина (лб.)2.46. Тела Типвол Тела. Материјал За Тела Стакло / Метал. Димензии. Висина (во.)8. Ширина (во.)4.75. Должина (во.)8.5. Усогласеност. Безбедносен Списоккулус. Рејтинг На Локацијавлажно. Енергија Старно. CA T20 / T24 Rationalet20 Ослободени-Тела Не Се Регулирани. Калифорнија Законски за продажба Во Калифорнија. Калифорнија Реквизит 65лед. Рохс Усогласености. Дополнителни Информации. Гаранција 1 Година Ограничена . Со ресурсите за продажба и дистрибуција На Сатко, како и понудата на добро изработени производи кои испорачуваат стил, вредност и квалитет, НУВО е име што ќе стане синоним за осветлување.

Повеќе детали

Избор на купувачи