Машки Зимски Капут Со Качулка Топол Полиестер Пуфер Јакни Со Средна Должина За Мажи Зелена 2xl
Неодамнешно

Машки Зимски Капут Со Качулка Топол Полиестер Пуфер Јакни Со Средна Должина За Мажи Зелена 2xl

DEN 1119.68

Достапно на барање

Нов Отворен Повик Јакна Задолжен Капут Тенок Одговара Мека Палто. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 450гр. големина На Пакетот : 30х30х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Култура Јакниизглед на Големина : . Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 78см/30,71" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 112см/44,09" Рамо : 79см/31,10" Должина : 69,5 см/27,36"Големина : XL Биста : 116см/45,67" Рамо : 80см/31,50" Должина : 71см/27,95"големина : xxl Биста : 120см/47,24" Рамо : 81см/31,89" Должина : 72,5 См/28,54"големина : Xxxl биста : 124см/48,82" рамо : 82см/32,28" Должина : 74см/29,13" целосна патент, јака dsign. [Главата На Патентот Е Лево . Прилагодлив Зглоб И За Подобар Ветер И Удобност. Затворање На Патент. Надворешен Е Направен Од Памук Е Направен Од Полиестер.манжетни,полите И Стојат Јака, ефикасен Ветер .Лесен, дише, издржлив, Мора Да Биде Задолжителен во Вашата Дневна Гардероба. Рачно Миење. Обични Мажи Од Јакна, Зимски Јакни, Јакни Ј2К Топло, Качулка За Мажи, Машки Модни Зимски Палта.

Повеќе детали

Избор на купувачи