Служба за екипаж на екипажот за девојки во слободен стил, во боја, со големини, големини 4-12
Неодамнешно

Служба за екипаж на екипажот за девојки во слободен стил, во боја, со големини, големини 4-12

DEN 3.00

Достапно на барање

Девојки за револуција во слободен стил, 2 парчиња секвенци, врвот на блок во боја на долги ракави и сет на хеланки е совршен додаток на гардеробата на вашата ќерка оваа есен. Вашата ќерка би изгледала супер симпатична и модерна со сите секвенци што детализирале на овој сет, додека останува многу удобно. Врвот е 55% памук, 40% полиестер и 5% спандекс. Ногата е 92% полиестер и 8% спандекс. Покрај тоа, овој сет од 2 парчиња е машина што може да се мие и навистина е лесно да се одржи. Машина за перење. Направено во супер мека ткаенина за супериорна удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи