Уметничка галерија за ремек -дело Магнолија I Бело од Мајкл Харисон Канвас Уметнички принт
Неодамнешно

Уметничка галерија за ремек -дело Магнолија I Бело од Мајкл Харисон Канвас Уметнички принт

DEN 2.00

Достапно на барање

Убавината на црно-белата фотографија е неспоредлива : богатите, темни црнци кои прекрасно се спаруваат со строгите белци и ги балансираат сивите средни тонови. Визуелно евидентно овде во оваа зачудувачка слика на еден цвет Магнолија, ова драматично парче прави задебелена wallидна уметност за вашата дневна соба, спална соба, бања или одбор. Тоа е совршено погодно за декор за домови или канцеларии. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој моќен принт е исто така супер лесен и лесен за виси. Црно -бело печатење на фотографии. Совршен за модерен дом или канцеларија. Избриши чисти.

Повеќе детали

Избор на купувачи