Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер и хеланки, активен сет со 2 парчиња, големини 4- & плус
Неодамнешно

Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер и хеланки, активен сет со 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 0.67

Достапно на барање

Овој активен сет од атлетски дела ќе го подготви вашиот спортист да се соочи со сè што денот ќе го фрли патот! Одликувајќи се со хеланки со целосна должина и активен четвртина патент на патент, вашата девојка-он-а ќе биде удобна и стилска во текот на целиот ден. 2 парчиња сет ;. Бегалки со целосна должина на ознаки; . Повратен патент без ознака; . Технологија на влага за влага со Dri-работи; . Квартална поштенска пуловер : 92% рециклиран полиестер, 8% дрес на спандекс; Легави : 86% рециклиран полиестер, 14% дрес на Спандекс;. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, користете само белило од нехлор кога е потребно ,. Тргнете суво ниско, средно железо. COOï¼ Индонезија.

Повеќе детали

Избор на купувачи