Примарно злато Карат бело злато срце Гарнет и ААА дијамантски прстен
Неодамнешно

Примарно злато Карат бело злато срце Гарнет и ААА дијамантски прстен

DEN 2.00

Достапно на барање

Покажете ја својата loveубов на модерен начин со романтичната искра на овој шармантен прстен. Дизајнирано од 14 карат бело злато Овој прстен со ectionубов има 6 мм во форма на срце, 0,80 CTTW Garnet Gemstone и Di2/SI3 Diamond Diamond. Совршен секојдневен придружник овој прстен доаѓа во големина на прстите 5. Метал Тежина : 1,11 грамсјерви Тип : Стил на фининг : Gemstone и Diamond Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 14 karatmetal Color : Whiteband Shard : 1mmring Големина : 5 Gemstone Детали : Тип : Гарнеттбертстон Месец : Јануари Колор : Redcut : Face Ted Shape : Heartsize : 6 Mmweight : 0,8 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : Si2/Si3 Color : G-Ibirthstone месец : Април. Во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Сат за потекло : Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

Повеќе детали

Избор на купувачи