Време и време женски кошула со меки копчиња со долги ракави
Неодамнешно

Време и време женски кошула со меки копчиња со долги ракави

DEN 319.84

Достапно на барање

Вашиот изглед за викенд е поставен. Поставете ја оваа мека кошула со копчиња од време и виткајте ја вашата омилена мета или облечете ја соло. Разновидните опции за стилизирање помагаат да се одржи кул и секојдневно : одете затегнати, неоткриени или превртете ги ракавите додека останувате опуштени. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од кошула. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : ракави на ракави со јазичиња. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : шема на контраст; превртен плеат на грб. Копче за ракави за ракави на жените од време и TRU.

Повеќе детали

Избор на купувачи