Geotra R C Play Set, Hauler и Big Rob
Неодамнешно

Geotra R C Play Set, Hauler и Big Rob

DEN 2.33

Достапно на барање

Хаулер и Биг Роб го прават најсигурниот тим во целиот Геотаун. Нивна работа е да транспортираат товар од Гранд Централна станица до сите други места на Геотракс и назад. Биг Роб е артикулиран на половината, за да може да седне и да се вози во внатрешноста на предниот мотор на полу-камиони. Сите екипи во Геотаун знаат дека можат да зависат од овој тим за да ги направат своите испораки! Geotrax R/C Play Set, Hauler и Big Rob : Forward and Reverse Action со забавни звучни ефекти. Возилата и бројките формираат тимови за да завршат работни места. Користете со дополнителни парчиња и играјте парчиња за проширување на светот на Geotrax. Вклучува : Продолжен далечински управувач со полу-камиони на кабината со еден заостанувачки автомобил. Лесен за употреба далечински управувач. Артикулирана фигура.

Повеќе детали

Избор на купувачи