Трговска марка ликовна уметност Гигант Буда x Канвас уметност од Филип Хугонард
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Гигант Буда x Канвас уметност од Филип Хугонард

DEN 1530.08

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „гигант Буда х“ платно уметност од Филип Хугонард : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи